NASZ PATRONAT
  Relacje z festiwalu filmowego w Gdyni

  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 18 - 23 września

  Rozwiń
  Gdańsk: Wiceprezydent pokazuje plakat wyborczy

  Gdańsk: Wiceprezydent pokazuje plakat wyborczy

  Ewelina Oleksy

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Kontrowersyjne ulotki oraz plakaty wyborcze Macieja Lisickiego, wiceprezydenta Gdańska i kandydata do Rady Miasta, w poniedziałek poszły w obieg. Nie pojawią się jednak na słupach i ulicach - będą rozdawane m.in. w sklepach.
  Tak wygląda plakat wyborczy Macieja Lisickiego

  Tak wygląda plakat wyborczy Macieja Lisickiego

  Satyryczne rysunki zamiast zdjęć samego kandydata na plakacie to pomysł Lisickiego na przekonanie do siebie wyborców. Plakat wzbudził emocje mieszkańców Gdańska jeszcze zanim wyszedł poza ściany gabinetu wiceprezydenta. Na obrazku widnieje bowiem grupa osób z transparentem "Nic bez nas o nas", urzędnik ze skierowanym w ich stronę wężem z wodą i hasło "Lisicki nie lubi lać wody".

  To nawiązanie do grupy inicjatywnej "Nic o nas bez nas", która wielokrotnie głośno krytykowała działania wiceprezydenta - wśród nich właśnie mycie chodników jako metodę walki z nielegalnym handlem. - Jak cynicznym trzeba być, żeby jeszcze się tak antyspołeczną polityką chwalić? - pyta Łukasz Muzioł z NONBN.

  - Ja po prostu bardzo otwarcie mówię, na czym mi w mieście zależy. Nie będzie żadnej tolerancji dla nielegalnego handlu! -odpowiada Lisicki. - Jestem liberałem ekonomicznym i nie ukrywam tego, a jeśli ktoś ma inne poglądy, ma prawo je mieć. Niech wystartuje w demokratycznych wyborach, uzyska mandat i wtedy będzie mógł powiedzieć, że reprezentuje mieszkańców - dodaje wiceprezydent.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Lisicki -wstyd dla Adamowicza

   Baśka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 31 / 29

   Lisicki zachowuje się jakby miasto było jego wlasnością. To straszny arogant i gbur, nie liczy się z mieszkańcami Gdańska. Wszystko wie najlepiej opierajac się na intuicji a nie na faktach.Dziwię...rozwiń całość

   Lisicki zachowuje się jakby miasto było jego wlasnością. To straszny arogant i gbur, nie liczy się z mieszkańcami Gdańska. Wszystko wie najlepiej opierajac się na intuicji a nie na faktach.Dziwię się, że Adamowicz, który tak bardzo dba o opinię trzyma jeszcze tego człowieka na stołku. Ktokolwiek poznał Lisickiego wie, że ten człowiek nie powinien pracować z ludźmi a tym bardziej czymkolwiek zarządzać.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jeżeli ten arogant

   gw (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 36

   dostanie się do rady miasta, znaczy, że do końca odebrało rozum wyborcom. I sypatie PiS czo PO nie mają tu żadnego znaczenia.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama