28.10.2016
  Piątek

  O czym piszemy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Rozpoczynamy zbiórkę książek

  Rozpoczynamy zbiórkę książek

  Karolina Kulaszewicz

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jeżeli masz podręczniki szkolne, z których nie będziesz już korzystać, nie wyrzucaj ich! Jak co roku w sierpniu redakcja "Polski Dziennika Bałtyckiego" rozpoczyna zbiórkę książek i innych pomocy szkolnych.
  Materiały możesz już od poniedziałku przynosić do naszej redakcji w Gdańsku. Wszystkie pomoce wystawimy podczas kiermaszu 25 sierpnia. Każdy będzie mógł przyjść i wybrać coś dla siebie.

  Od kilku dni do naszej redakcji dzwonią czytelnicy z pytaniami dotyczącymi rozpoczęcia akcji wymiany książek. Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych czytelnicy chętnie wezmą udział w naszym przedsięwzięciu.

  Czekamy więc na książki nowe lub używane, ale koniecznie w dobrym stanie. Można również podzielić się kredkami, flamastrami czy zeszytami.

  Przyjmujemy podręczniki wydane po 1999 roku.

  Można je przynosić do naszej redakcji w Gdańsku, Targ Drzewny 9/11, wejście od ulicy Garncarskiej (dział łączności z czytelnikami). Czekamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo