Puck: Sześciu nietrzeźwych kierowców w dwa dni

  Puck: Sześciu nietrzeźwych kierowców w dwa dni

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali puccy funkcjonariusze w ciągu dwóch minionych dni. U zatrzymanych mężczyzn w wieku od 30 do 60 lat zanotowano stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu w przedziale od 1 do 3 promili alkoholu w organizmie.
  W ciągu dwóch minionych dni policjanci na drogach powiatu puckiego zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierowców. Dwóch pierwszych zatrzymano w środę: w Starzynie gm. Puck, gdzie nietrzeźwego kierowcę osobowego volkswagena zauważyli ochroniarze oraz na terenie Władysławowa, gdzie pijanego kierowcę wskazali policji uczniowie. U obu mężczyzn stężenie alkoholu w organizmie przekroczyło 2 promile.

  Kolejnych 4 nietrzeźwych użytkowników dróg zatrzymano wczoraj. Pierwszy tuż po godz. 13.00 poruszał się oplem po Półwyspie Helskim. U 55-letniego mieszkańca Władysławowa stężenie alkoholu wyniosło jak dotąd rekordową ilość ponad 3 promili.

  Pozostałych zatrzymano po południu. 50-latek z pucka mając w organizmie prawie 2 promile spowodował na terenie miasta drobną stłuczkę, a dwóch innych mieszkańców gm. Krokowa zatrzymano podczas jazdy rowerami. Jeden z nich posiadał już sądowy zakaz poruszania się pojazdami po drogach publicznych.  Wszystkim zatrzymanym kierowcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania, ponadto 33-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności w związku z niezastosowaniem się do orzeczonego przez sąd zakazu

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama