Dziennik Bałtycki z wersją 2.0 aplikacji iPhone

  Dziennik Bałtycki z wersją 2.0 aplikacji iPhone

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Polskapresse uruchomiła wersję 2.0 czytnika wiadomości dla swoich dzienników. Aplikacja oferuje nowe funkcjonalności, m.in. dodawanie komentarzy i pracę w trybie offline. W przygotowaniu jest dedykowana wersja na iPad.
  Uruchomiona przez Polskapresse wersja 2.0 czytnika wiadomości umożliwia korzystanie z treści ośmiu dzienników: "Dziennika Bałtyckiego", "Dziennika Łódzkiego", "Dziennika Zachodniego", "Gazety Krakowskiej", "Gazety Wrocławskiej", "Głosu Wielkopolskiego", "Kuriera Lubelskiego" i "Polski Metropolii Warszawskiej".

  Nowością aplikacji jest możliwość przeglądania i dodawania komentarzy do artykułów.
  Program działa w wersji offline, co oznacza, że po aktualizacji artykuły można czytać bez połączenia z Internetem. Każdy dziennik został wzbogacony o nowe kanały: Aktualności 
i Galerie, umożliwiające przeglądanie zdjęć i filmów. Nowa wersja umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych, np. dzielenie się artykułem z użytkownikami poprzez Facebook lub e-mail.

  Program jest kompatybilny z wersjami iPhone, iPod Touch i iPad od wersji 3.1 oraz późniejszymi. W przygotowaniu jest dedykowana wersja na iPad.

  Aplikacje można ściągać ze stron internetowych dzienników. Twórcą funkcjonalności jest spółka Gratka Technologie należąca do Grupy Polskapresse.

  Pobierz aplikację

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo