Gdynia: Przepytaj

  Gdynia: Przepytaj kandydata w prezydenckiej debacie

  Artur S. Górski

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Chcesz wiedzieć, kto zamierza rządzić twoim miastem - śledź debaty organizowane przez "Dziennik Bałtycki". Chcemy ułatwić dokonanie najlepszego wyboru osoby, która przez kolejne cztery lata będzie dbała o dobro małej ojczyzny. Władza to my! Umożliwiamy też wyborcom zadawanie pytań kandydatom. Napływają już pierwsze zapytania od naszych Czytelników, dotyczące spraw społecznych i rozwiązań urbanistycznych.
  Gdyńska część samorządowej debaty prezydenckiej rozpocznie się 19 października (we wtorek) na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego punktualnie o godzinie 17. Zaprosiliśmy aspirujących do fotela prezydenta nadmorskiego miasta Katarzynę Stanulewicz (PiS), Wojciecha Szczurka (Samorządność), Wiesława Byczkowskiego (PO) i Andrzeja Różańskiego (SLD).

  Przewidujemy zadawanie pytań z sali. Kandydaci mogą się posiłkować zaproszoną przez nich grupą wsparcia. Najciekawsze Państwa pytania zadadzą kandydatom dziennikarze. Kandydat będzie miał dwie minuty na odpowiedź na każde pytanie. Relacja z debaty ukaże się na łamach "Dziennika Bałtyckiego" i w serwisach naszemiasto.pl oraz dziennikbaltycki.pl. Pytania prosimy kierować na adres a.gorski@prasa.gda.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama