Zderzenie busa z ciężarówką w Nowym Mieście nad Pilicą....

  Zderzenie busa z ciężarówką w Nowym Mieście nad Pilicą. Zginęło 18 osób

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Osiemnaście osób zginęło w wypadku, do którego doszło we wtorek rano w Nowym Mieście nad Pilicą w pow. grójeckim na Mazowszu.
  Bus nie był przystosowany do przewozu ludzi.
  Trzy dni żałoby na Mazowszu.

  Do osiemnastu wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wypadku, do którego doszło we wtorek rano w Nowym Mieście nad Pilicą w pow.
  grójeckim (Mazowieckie) na drodze wojewódzkiej nr 707. Szesnaście osób zginęło na miejscu, dwie zmarły w szpitalu. Kierowca volvo został lekko ranny, przebywa w szpitalu. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

  Do zderzenia czołowego volkswagena transportera z ciężarowym volvo doszło po godzinie 6 rano. Prawdopodobnie 18 osób jechało do pracy.

  Okoliczności tragedii ustala policja. Na miejscu tragicznego wypadku jest Jerzy Miller minister spraw wewnętrznych i administracji wraz z Jackiem Kozłowskim wojewodą mazowieckim. Na miejsce zdarzenia jadą także policyjni psycholodzy.

  Komenda wojewódzka policji w Radomiu uruchomiła specjalną infolinię dla rodzin ofiar wypadku: (48) 345-24-50 begin_of_the_skype_highlighting              (48) 345-24-50      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (48) 345-24-50      end_of_the_skype_highlighting.

  Rodzinom ofiar zapewniona będzie pomoc psychologiczna.  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama