HOT, czyli Hiper Otrzęsiny Trójmiasta

  HOT, czyli Hiper Otrzęsiny Trójmiasta

  Emilia Rybak

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Tak bawiono się na ubiegłorocznym HOT

  Tak bawiono się na ubiegłorocznym HOT ©Jarosław Chęć

  Już 21 października, w czwartek, odbędzie się kolejna edycja HOT, czyli Hiper Otrzęsin Trójmiasta organizowanych przez Zrzeszenie Studentów Polskich w Trójmieście. Impreza skierowana jest przede wszystkim do studentów pierwszego roku, ale nie tylko.
  Tak bawiono się na ubiegłorocznym HOT

  Tak bawiono się na ubiegłorocznym HOT ©Jarosław Chęć

  Dzięki specjalnej opasce uczestnicy będą mogli wejść do trzynastu klubów w Gdańsku i Sopocie, które często są postrzegane jako miejsca ekskluzywne lub objęte uciążliwą selekcją, przez co wydają się niedostępne. 21 października będzie szansą na przekonanie się, jak wygląda zabawa we wszystkich miejscach.

  W tegorocznej edycji do współpracy zaproszono: gdańskie kluby AK PG Kwadratowa, Mechanik, Nowa Republika, oraz sopockie: Atelier, Coco Bongo, Hollywood, Mandarynka, Organica, Papryka, Soho, Tropikalna Wyspa, Versalka, Zła Kobieta. Organizatorzy zadbali nie tylko o różnorodność oprawy muzycznej podczas wydarzenia, ale również w każdym z tych klubów HOTowicze odnajdą inny klimat.

  - Uważam, że dla każdego studenta HOT jest okazją nie tylko do świetnej zabawy, nawiązania wielu znajomości, ale może przede wszystkim do odkrycia nowych miejsc na klubowej mapie Trójmiasta.

  Każdy z klubów ma inny charakter, a HOT jest świetną okazją do odwiedzenia kilku i przekonania się, gdzie się najlepiej odnajdujemy. W tym roku wprowadziliśmy kilka nowości dla uczestników i mamy nadzieję, że każdy będzie zadowolony - poleca Sebastian Stefański ze Zrzeszenia Studentów Polskich w Trójmieście, główny koordynator projektu HOT 2010.

  Organizatorzy przygotowali też specjalne niespodzianki, jak np. pokaz tańca brzucha, HOTowe drinki, lub specjalne HOTowe ceny przy barze. Nie zabraknie również konkursów, w których będzie można wygrać m.in. syntezatory mowy IVONA, kursy językowe czy pendrive'y. Hiperimpreza integracyjna odbywa się w ramach akcji rekrutacyjnej WKRĘĆ SIĘ, zachęcającej do działalności społecznej w Zrzeszeniu Studentów Polskich w Trójmieście.

  - Zapraszamy młodych ludzi do udziału w wolontariacie HOT, gdyż jest to świetna okazja do zobaczenia "od kuchni", jak wygląda realizacja takiego przedsięwzięcia i sprawdzenia, czy podoła się takiemu wyzwaniu. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zdobywamy doświadczenie, ale w bardzo przyjemnych okolicznościach - przekonuje Jakub Szczepkowski ze ZSP w Trójmieście.
  Więcej informacji na temat Hiper Otrzęsin Trójmiasta oraz możliwości uczestniczenia w wolontariacie HOT znajduje się na stronach internetowych www.myspace.com/HOTotrzesiny oraz www.zsp.gda.pl.

  Ceny biletów:
  W limitowanej przedsprzedaży - 7 zł.
  W dniu imprezy:
  Studenci/uczniowie - 10zł, a pozostali - 13 zł.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ??

   ciekawy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 72 / 66

   a co z gdynia??

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama