III Szkoły Energetyki Jądrowej

  III Szkoły Energetyki Jądrowej

  Piotr Habasiński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Trzecia edycja Szkoły Energetyki Jądrowej, która się odbędzie w przyszłym tygodniu, stawia sobie za cel oswojenie Polaków z zagadnieniem konieczności budowy elektrowni jądrowej.
  III Szkoła Energetyki Jądrowej organizowana jest przez Instytut Energii Atomowej POLATOM oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, a skierowana nie tylko do pracowników energetyki i administracji, wspierających rozwój energetyki jądrowej w Polsce, ale również do nauczycieli ze szkół średnich oraz do studentów szkół wyższych, bez względu na przedmiot studiów. Trzydniowy program obejmuje cykl referatów, które wygłoszą eksperci.

  Przewidziane są również trzy tematyczne dyskusje panelowe z przedstawicielami niechętnych energetyce jądrowej organizacji ekologicznych, podczas których uczestnicy postarają się wspólnie sformułować odpowiedzi na pytania o potrzebę inwestowania w energetykę jądrową i o korzyści wynikające z budowy elektrowni, a także o jej akceptację wśród społeczeństwa. Harmonogram dostępny na stronie www.szkola-ej.pl.

  Chętni powinni do 15 października wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na wspomnianej wyżej stronie internetowej oraz uiścić opłatę wpisową (100 zł - studenci i doktoranci, 300 zł - pozostali). Koszt obejmuje materiały konferencyjne, a także posiłki.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama