Będzie druga edycja chojnickiego "Mam talent"

  Będzie druga edycja chojnickiego "Mam talent"

  Wojciech Piepiorka

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Rozpoczyna się druga edycja chojnickiego "Mam talent", czyli "Teraz ja". Konkurs oparty jest na konwencji TVN-owskiego programu. Organizuje go miejska spółka Centrum Park.
  - To konkurs dla wszystkich, którzy mają nieprzeciętne talenty, a nie mają siły przebicia - mówi Mariusz Paluch, prezes Centrum Park. - Konkurs ma dać im szansę zaistnienia. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i publiczności. Liczymy, że podobnie będzie tym razem.
  Pierwsza edycja "Teraz ja" odbyła się przed rokiem. Wówczas całe podium zajęli śpiewacy. Pierwsze miejsce zdobył Dariusz Krygowski, drugie Wojciech Metlicki, trzecie Martyna Ohnesorge. W finale wystąpiło 21 uczestników, a ich występy oklaskiwało kilkaset osób.

  Zgłoszenia do tegorocznego "Teraz ja" przyjmowane są osobiście w Centrum Park (ul. Huberta Wagnera w Chojnicach) lub za pośrednictwem strony internetowej spółki (www.centrumpark.eu). Zgłaszać się można do 27 października. Casting odbędzie się 30 października o godz. 10 w hali widowiskowo-sportowej Centrum Park. Hala będzie też areną gali finałowej zaplanowanej na 7 listopada o godz. 16.

  - Nowością jest to, że inne jury będzie oceniać uczestników podczas przesłuchań, a inne podczas finału - mówi Paluch. - W pierwszym etapie w komisji będę ja, przedstawiciele Centrum Park i wspomożemy się choreografem, plastykiem oraz osobą zajmującą się kulturą fizyczną. W finale w jury zasiądą nasi mentorzy, sponsorzy i partnerzy.

  W finale ma wystąpić około 15 uczestników. Do wygrania jest wycieczka zagraniczna i cenne nagrody rzeczowe.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dot. składu jury.

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 22

   To nonsens, aby w składzie znajdował się sponsor. Pod względem merytorycznym może /choć nie musi/ przedstawiać żadnej "wartości". Oczywiście rzadko bywa inaczej.....

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama