Gdynia: Rozpoczyna się X Forum Gospodarcze

  Gdynia: Rozpoczyna się X Forum Gospodarcze

  Wioletta Kakowska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Już w czwartek w Gdyni rozpoczyna się dwudniowe Forum Gospodarcze. To już dziesiąta, jubileuszowa edycja i jak na taką imprezę przystało, przygotowano ją z prawdziwym rozmachem.
  Program zapowiada się bardzo interesująco - polscy i zagraniczni eksperci, czyli wybitne postacie świata biznesu i nauki, pięć paneli dyskusyjnych oraz, po raz pierwszy, warsztaty tematyczne. Właśnie z uwagi na bogaty program spotkania będą się odbywać w kilku w miejscach - w budynku Asseco Poland (ul. Podolska 21), w Pomorskim Parku Naukowo - -Technologicznym (al. Zwycięstwa 96/98), hotelu Nadmorskim (ul. Ejsmonda 2) i budynku Polskich Linii Oceanicznych (ul. 10 Lutego 24).

  Jak zapewniają organizatorzy, do dyskusji podczas paneli może się włączyć każdy. Udział w nich jest bezpłatny - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej: www.forum.gdynia.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacje dotyczące terminów i miejsc. Wstęp wolny obowiązuje również na warsztaty, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wcześniej trzeba zgłosić chęć uczestnictwa. Zgłoszenia należy kierować na adres: dominika.zabrocka@arg.gdynia.pl .

  Panele główne będą dotyczyć m.in. tematyki związanej z gospodarką morską, potencjałem regionu Morza Bałtyckiego, istniejących i otwierających się kierunków współpracy, a także nowych pomysłów na współdziałanie, metod budowania marek miast, regionów i państw, które propagują atrakcyjne miejsca turystyczne oraz dochodowe cele inwestycyjne.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama