Reda: Trzej wandale odpowiedzialni za zniszczeni tablic...

  Reda: Trzej wandale odpowiedzialni za zniszczeni tablic informacyjnych zostali zatrzymani (FILM)

  KWP Gdańsk

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  We wtorek wieczorem policjanci zatrzymali trzy osoby dewastujące tablice informacyjne znajdujące się na dworcu. Wszyscy zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Niebawem usłyszą zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.
  Około godziny 20:30 dyżurny z Komisariatu Policji w Redzie na monitoringu, zauważył jak grupka mężczyzn dewastuje szklane tablice informacyjne na peronie dworca PKP. Natychmiast skierował na miejsce dwa policyjne patrole. Mundurowi na miejscu zauważyli, jak troje mężczyzn kopie, uderza pięściami oraz rzuca kamieniami w tablice informacyjne. Jeden ze sprawców próbował uciekać biegnąc przez tory, jednak już po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Pozostali dwaj sprawcy zostali zatrzymani na peronie, nieopodal zdewastowanych tablic.


  22, 21 i 16- latek byli pod wpływem alkoholu. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. 22 i 21 -latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Niebawem zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Nieletni sprawca za popełniony czyn karalny odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama