Na kolejowym szlaku

  Na kolejowym szlaku

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Liczymy na dalszą owocną współpracę z "Dziennikiem Bałtyckim" - napisali w naszej pamiątkowej księdze Andrzej Osipów, prezes Szybkiej Kolei Miejskiej, oraz Lucyna Bujnicka, rzeczniczka SKM, którzy wczoraj odwiedzili naszą Jarmarkową Redakcję na Targu Węglowym.
  Andrzej Osipów mówił, że projekt przedłużenia linii SKM do przystanku Gdańsk Śródmieście jest szczególnie bliski jego sercu. - 30 lat temu pracowałem w Przedsiębiorstwie Robót Kolejowych, które przygotowało plany tej inwestycji. Trochę trzeba było czekać na jej realizację - powiedział Osipów.

  Prezes przypomniał też, że dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej w najbliższych latach zostanie wyremontowanych ponad 20 pociągów i siedem przystanków SKM. W Urzędzie Marszałkowskim powstają natomiast plany zakupów nowego taboru.

  Andrzej Osipów bardzo chwalił współpracę z naszą redakcją, między innymi w kwestii walki z podróżnymi palącymi w pociągach papierosy i pijących alkohol. - Wspólnie wymyśliliśmy nowe sposoby tej walki, już niedługo wprowadzimy je w życie - zapowiedział.

  Dzisiaj gościem naszej Jarmarkowej Redakcji będzie Krzysztof Kucharski z oddziału wojsk napoleońskich - Infanterie Regiment Nr 52 von Hamberger. Opowie nam o historii, wyposażeniu, uzbrojeniu wojsk napoleońskich,

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo