Oszukują starszych ludzi

  Oszukują starszych ludzi

  (MAJ)

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Pięć starszych osób padło ofiarą szajki działającej od kilku dni w Gdyni. Dwie kobiety i mężczyzna podają się za pracowników osiedlowych administracji.
  - Sprawcy za każdym razem działają w ten sam sposób - mówi Hanna Kaszubowska, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Gdyni. - Gdy tylko zostaną wpuszczeni do mieszkania, informują lokatora, że przyszli sprawdzić wodę. Proszą, by trzymał prysznic z odkręconą wodą, a oni w tym czasie plądrują mieszkanie.

  Wczoraj ofiarą oszustów i złodziei padła 81-letnia kobieta, której skradziono niemal 4 tys. zł. Dwa dni temu 74-letnia mieszkanka Gdyni straciła w ten sposób 3,5 tys. zł. Innej, 86-letniej kobiecie, oprócz 870 zł złodzieje zrabowali biżuterię o wartości 2770 zł. Najbardziej poszkodowany jest 81-letni mężczyzna, któremu złodzieje zabrali ponad 20 tys. zł oszczędności.

  Oszustki to dwie kobiety w wieku 20-30 lat, średniego wzrostu i krępej budowy ciała. Obie mają ciemną karnację skóry. W szajce jest także mężczyzna w wieku około 30 lat. Ma 170 cm wzrostu i krótkie włosy.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo