Dzień Otwarty Urzędu Miejskiego

  Dzień Otwarty Urzędu Miejskiego

  Katarzyna Szcześniak

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Już po raz czwarty Urząd Miejski w Gdańsku stanie otworem przed mieszkańcami. W sobotę 28 czerwca od godz. 11 do 15 przy Nowych Ogrodach 8/12 prezydent i jego urzędnicy będą czekali na odwiedzających, gotowi do podzielenia się z nimi sekretami życia urzędu.
  A w programie spotkanie z prezydentem i jego zastępcami, zwiedzanie gabinetu najważniejszej osoby w mieście i zrobienie sobie zdjęcia na prezydenckim fotelu. Ci, którzy zamiast zwiedzania wolą załatwiać ważne sprawy, będą mogli zrobić to właśnie w sobotę, bo Zespół Obsługi Mieszkańców będzie otwarty. Na zgłoszenia będzie też czekał miejski rzecznik konsumentów.

  A najmłodsi, dla których urzędnicze sprawy nie są zbyt ciekawe, mogą w tym czasie na parkingu urzędu wziąć udział w loterii fantowej, konkursach, obejrzeć tresowane psy oraz zwierzęta, które na Dzień Otwarty Urzędu Miejskiego przyjadą prosto z oliwskiego zoo. Na imprezę będzie można dojechać zabytkowym tramwajem.  Bez stereotypów


  Anna Dyksińska z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku

  Gdańszczanie od czterech lat licznie uczestniczą w Dniach Otwartych Urzędu Miejskiego. Mamy nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie.

  Chcemy pokazać nasz urząd "od kuchni", przybliżyć go mieszkańcom.
  Wszyscy pracownicy urzędu starają się rzetelnie i profesjonalnie wykonywać swoje zadania, niemniej jednak cały czas pokutuje stary wizerunek urzędów - jako skostniałych instytucji i pracujących w nim ludzi - mrukliwych służbistów.

  W czasie sobotniego Dnia Otwartego będziemy mieli okazję pokazać, że urzędnicy to życzliwi profesjonaliści, a wizyta w urzędzie wcale nie boli.

  Zapraszamy od godz. 11 do 15.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo