Pierwszy Kaszubski Marsz Nordic Walking

  Pierwszy Kaszubski Marsz Nordic Walking

  Janina Stefanowska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Wspólne maszerowanie z kijkami to propozycja Polskiej Federacji Nordic Walking na niedzielę. Marsz rozpocznie się przy Szkole Podstawowej w Orlu (gmina Wejherowo), zbiórka o godz. 9.45, start o godz. 10.
  Stamtąd uczestnicy udadzą się do Rewy, odległej o 35 km. Udział w marszu jest bezpłatny.
  - Pójdziemy w umiarkowanym tempie, tak by nikogo po drodze nie zostawić - śmieje się Tadeusz Danilczyk, przewodnik nordic walking PFNW.

  - Wszystkich gorąco zapraszam, nawet jeśli nie mają kijków. Proszę jeszcze dziś o zgłoszenia telefoniczne, by przygotować kijki oraz transport powrotny do Orla.

  Kolejny taki marsz zostanie zorganizowany na Kaszubach południowych. Tam Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby w Kartuzach ma przeszkolonych 23 instruktorów oraz 12 przewodników.

  - Chcemy rozpowszechnić ten rodzaj aktywnej rekreacji na terenie Szwajcarii Kaszubskiej - mówi Wojciech Okroj, prezes STK. - Są tu doskonałe warunki do uprawiania tego sportu.

  Więcej informacji udziela Tadeusz Danilczyk, telefon 606 692 298.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo