Chojniczanka Chojnice przegrała z Okocimskim KS Brzesko

pk
Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski
Chojniczanka Chojnice nie zdołała sięgnąć po kolejne ligowe punkty. Nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Okocimskim KS Brzesko 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył Wojciech Wojcieszyński w 15. minucie meczu.

Podopieczni Mariusza Pawlaka mogli przegrać wyżej, ale kilkakrotnie świetnie interweniował Konrad Jałocha. Bramkarz Chojniczanki dwukrotnie uratował swój zespół w ostatnim kwadransie spotkania, ale jego koledzy z drużyny nie potrafili zmusić do kapitulacji Aleksandra Kozła.

W 83. minucie meczu nasza drużyna mogła doprowadzić do remisu, lecz doskonałą sytuację zmarnował Tomasz Ostalczyk, który posłał piłkę nad poprzeczką. W pozostałych sytuacjach Chojniczanka nie była już tak blisko trafienia.

O porażce żółto-biało-czerwonych zadecydował pierwszy kwadrans spotkania. "Piwosze" znakomicie rozpoczęli, już w 5. minucie stworzyli wielkie zagrożenie - najpierw strzał Bartosza Sobotki wybronił Jałocha, a następnie Konrad Cebula spudłował.

Chojniczanka doznała czwartej porażki w bieżących rozgrywkach, zaś dla Okocimskiego było to pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością.