Gdańsk. Zmiany kadrowe w Zakładzie Utylizacyjnym

  Gdańsk. Zmiany kadrowe w Zakładzie Utylizacyjnym

  Kazimierz Netka

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Za około dwa tygodnie Zakład Utylizacyjny, władający składowiskiem komunalnych odpadów w Gdańsku Szadółkach, będzie miał nowego prezesa. Dariusz Sylwestrzak, dotychczasowy szef zarządu, przestanie pełnić dotychczasową funkcję. Tak zadecydowała w środę rada nadzorcza wspomnianej firmy, należącej do miasta.
  - Dariusz Sylwestrzak będzie pełnił obowiązki prezesa do czasu wprowadzenia nowych zapisów w rejestrze sądowym spółki, czyli wykreślenia go stamtąd - mówi Antoni Pawlak, rzecznik prasowy prezydenta Gdańska. - Dokumenty zawierające wniosek o dokonanie zmian już wysłano do Krajowego Rejestru Sądowego. Pana Sylwestrzaka odwołano ze stanowiska, gdyż w stanie nietrzeźwości prowadził samochód. Został zatrzymany przez policjantów i nie poinformował o tym prezydenta Gdańska.
  Szkoda, że utracił swą funkcję. To bowiem dobry fachowiec. Doskonale zna problemy związane z realizacją projektu modernizacji składowiska odpadów. Nowy prezes będzie wybrany za około dwa tygodnie.

  Dariusz Sylwestrzak nie straci pracy. Zajmie stanowisko dyrektora ds. realizacji projektu.

  Jednym z najważniejszych zadań Zakładu Utylizacyjnego jest obecnie wybudowanie w Szadółkach nowoczesnej kwatery na odpady komunalne. Musi ona powstać do połowy grudnia bieżącego roku. Modernizacja całego zakładu potrwa osiem miesięcy dłużej. Plac budowy przekazano wykonawcy w sierpniu ubiegłego roku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo