Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie! Andrea Bocelli koncert...

  Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie! Andrea Bocelli koncert w Trójmieście [bilety]

  as

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie!

  Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie! ©Dawid Parus

  Agencja Macroconcert ogłosiła w czwartek 7 grudnia, że wielka gwiazda Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie! Kiedy koncert Andrea Boccelli w Ergo Arenie?
  Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie!

  Andrea Bocelli wystąpi w Ergo Arenie! ©Dawid Parus

  Andrea Bocelli w Ergo Arenie  Nazwisko tego wybitnego włoskiego tenora z pewnością nie musi być nikomu przedstawiane. Andrea Bocelli porusza serca i umysły milionów fanów na całym świecie, budząc nadzwyczajne uczucie wzruszenia, szczęścia jak i melancholii. Jego wielki dar określić można słowami: "Gdyby Bóg umiał śpiewać, śpiewałby jak Andrea Bocelli"– dokładnie tak Céline Dion zapowiedziała kiedyś występ artysty.
  Imponujący wokal tenora realizuje się w repertuarze zarówno operowym jaki i w pięknych romantycznych balladach. Typ jego głosu, silna barwa w połączeniu wraz z niezwykłą interpretacją artysty sprawiają, że ​​każdy jego koncert to najwyższej klasy przeżycie dla każdego widza, który ma przyjemność w nim uczestniczyć.  Zobacz też: Zespół Scorpions zagrał w Ergo Arenie. Było niepowtarzalnie [ZDJĘCIA]  Andrea Bocelli koncert w Polsce 2019  Tytuł mistrza muzyki operowej to niewątpliwie ogromny sukces. Andrea Bocelli posiada również umiejętność grania na wielu instrumentach muzycznych, co zdecydowanie wzbogaca jego już i tak wyjątkową karierę, bezdyskusyjnie czyniąc go fenomenem na skalę światową. Przez lata swojego dorobku muzycznego zdobywał szczyty wielu list przebojów. Wydał czternaście albumów, wśród których są zarówno krążki z muzyką operową, jak i popularną. Od początku swojej kariery Andrea Bocelli miał zaszczyt występować przed największymi osobistościami dzisiejszego świata. Śpiewał dla prezydentów, premierów, ministrów, książąt, królów i królowych.


  Andrea Bocelli koncert w Ergo Arenie 2019  Koncert Andrea Bocelliego odbędzie się 26 stycznia 2019 roku w ERGO ARENA, w Gdańsku. Tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna oraz wyjątkowi goście m.in. światowej sławy sopranistka.

  Bilety na koncert dostępne będą od 11 grudnia 2017 na www.makroconcert.pl  Zobacz: The Tall Ships Races w Szczecinie: Andrea Bocelli

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo